Государственное предприятие Министерства обороны Украины Луцкий ремонтный завод "МОТОР"
  Підприємство

 

Продукція   Технології   Новини   Контакти   Eng.  

Новини концерну

Детально...

Звіт про фінансово-господарську діяльність ДП "ЛРЗ" Мотор"

Звіт про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.

 

Новости

Опубліковано 07.05.2018 року.

25.05.2017 Привітання зі Святом Перемоги.

Привітання зі Святом Перемоги.

Опубліковано 25.05.2017 року.

25.05.2017 Офіційний коментар адміністрації ДП «ЛРЗ «Мотор» у зв’язку із розповсюдженням сайтом «Наші гроші» обвинувачень щодо зловживань на підприємстві.


Опубліковано 18.05.2017 року.

12.05.2017 Нарада директорів авіаремонтних підприємств ДК «Укроборонпром»

нарада директорів авіаремонтних підприємств Державного концерну «Укроборонпром»

    За ініціативою керівництва ДП "ЛРЗ "Мотор" та за підтримки ДК "Укроборонпром" 12 травня 2017 року на ДП "ЛРЗ "Мотор" відбулася нарада директорів авіаремонтних підприємств Державного концерну «Укроборонпром», які працюють в галузі ремонту військової авіаційної техніки, з обговорення спільних перспективних проектів та проблемних питань у сфері імпортозаміщення та розширення взаємної кооперації підприємств.

    В нараді прийняли участь представники:

  Державного Концерну "Укроборонпром" :
 • директор департаменту зв’язків із органами виконавчої влади з оборонних питань Януль Геннадій Феодосійович;
 • головний спеціаліст департаменту виробництва Кожевніков Андрій Володимирович;
  ДП "Львівський державний авіаремонтний завод" :
 • директор Кравчук Олександр Михайлович
  ДП "Одеський авіаційний завод" :
 • генеральний директор Юхачов Віталій Володимирович
 • директор технічний Савчик Михайло Миколайович
  ДП "Миколаївський авіаремонтний завод" :
 • директор Кирницький Віктор Пилипович
  ДП "Запорізький державний авіаремонтний завод" :
 • директор Фурдило Сергій Андрійович
  ДП "Конотопський авіаремонтний завод" :
 • директор Марченко Ігор Олегович
  ДП "Чугуївський авіаремонтний завод" :
 • радник директора Соловйов Олег Віталійович
  ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" :
 • директор Маракулін Володимир Ювеналійович;
 • головний інженер Чубинський Сергій Всеволодович;
 • начальник виробництва Матрунчик Дмитро Миколайович;
 • головний технолог Свистюла Сергій Іванович;
 • начальник юридичного відділу Магіра Олег Федорович;
   В нараді також взяли участь ветерани директорського корпусу – Герой України Матрунчик Микола Іванович, Конопленко Володимир Васильович, Купч В`ячеслав Андрійович, Устенко Віктор Георгійович, Мостовий Олексій іванович, Шеремета Віктор Володимирович.
   З вступним словом виступив директор департаменту зв’язків із органами виконавчої влади з оборонних питань Януль Геннадій Феодосійович.
   З доповідями виступили директор ДП ЛРЗ "Мотор" Маракулін В.Ю., головний інженер ДП ЛРЗ "Мотор" Чубинський С.В., начальник юридичного відділу ДП ЛРЗ «Мотор» Магіра О. Ф.
   На нараді розглянуто організацію спільної діяльності авіаремонтних підприємств України у реалізації проектів та вирішенні проблемних питань у сфері імпортозаміщення та розширення взаємної кооперації підприємств, які працюють в галузі ремонту військової авіаційної техніки, взаємодопомогу підприємств у вирішенні проблемних питань.
   Учасники наради ознайомились із виробничою базою підприємства. При цьому головна увага приділялась досвіду роботи ЛРЗ «Мотор» у впровадженні заходів з імпортозаміщення.
   За підсумками наради був підготовлений протокол.
нарада директорів авіаремонтних підприємств Державного концерну «Укроборонпром»

нарада директорів авіаремонтних підприємств Державного концерну «Укроборонпром»23.12.2016 Підсумки роботи підприємств Державного концерну «Укроборонпром»
   19 грудня 2016 року відбулось підведення підсумків роботи підприємств Державного концерну «Укроборонпром». На засіданні державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» як переможцю конкурсу серед підприємств галузі авіабудування та авіаремонту Державного концерну «Укроборонпром» за досягнення у сфері якості у 2016 році вручено Кубок та Диплом.

   20 грудня 2016 року Начальник Управління регулювання діяльності державної авіації Міністерства оборони України вручив державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» Сертифікат схвалення організації з технічного обслуговування та ремонту.

29.11.2016 НАКЛЕП!!!

    23 листопада 2016 року засоби масової інформації, посилаючись на публікацію сайту «Наші гроші», розмістили інформацію, яка дискредитує одне із найкращих підприємств оборонної промисловості України - державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор».
    В публікації йдеться про встановлені слідством!?? факти участі ДП «ЛРЗ «Мотор» у, так званих, «безтоварних операціях» на астрономічну суму 42,66 млн грн. Безтоварні операції ніби то мали місце в ході виконання договорів на закупівлю запасних частин, укладених між ЛРЗ «Мотор» та ТОВ «Фенікс АБ».
    Дійсно, в період із 29 травня 2015 року по 7 липня 2015 року Луцькою об’єднаною державною податковою інспекцією була проведена документальна позапланова виїзна перевірка з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість стосовно фінансово-господарських операцій із ТОВ «Фенікс АБ». За результатами цієї перевірки були виявлені «порушення на значні суми», що стало підставою для виписки аж двох податкових повідомлень-рішень.
    В результаті таких «дій» підприємство, з метою захисту законних прав, було вимушене звернутися з відповідним позовом до суду та відстоювати інтереси в судових інстанціях усіх рівнів.
    А ще у вересні 2014 році військовою прокуратурою Луцького гарнізону, Управлінням ДСБЕЗ УМВС України у Волинській області та Державною фінансовою інспекцією у Волинській області були проведені перевірки щодо правомірності укладення та виконання договорів між ДП «ЛРЗ «Мотор» та того ж ТзОВ «Фенікс АБ» на постачання запасних частин до авіаційної техніки. В ході зазначених перевірок жодних порушень чинного законодавства з боку нашого підприємства не виявлено.
    Відповідно ж до Ухвали Шевченківського районного суду м. Києва від 09.09.2016 року про надання дозволу на проведення позапланової виїзної ревізії, та ухвали від 28.10.2016 на продовження терміну проведення ревізії від 12.10.2016 № 543 та від 04.11.2016 № 23 (саме про ці ухвали згадують автори публікації на сайті «Наші гроші»), в рамках проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22016160000000043, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 05.02.2016 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, Управлінням західного офісу Державної аудиторської служби у Волинській області проведено позапланову виїзну ревізію окремих напрямків фінансово-господарської діяльності ДП «ЛРЗ «Мотор» за період з 01.01.2014 по 01.08.2016 року. Основною задачею ревізії було дослідження фактичної наявності господарських операцій між ДП «ЛРЗ «Мотор» та ТОВ «Фенікс-АБ» та відповідності фактичним господарським операціям та вимогам чинного законодавства документів, якими ці операції облікувались за період із 01.01.2014 по 01.08.2016 року.
    За результатами проведеної ревізії лишків, нестач, порушень вимог законодавства щодо ведення бухгалтерського та складського обліку не виявлено. Копія відповідного Акту розміщена на інтернет-сайті державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» в розділі «Новини».
    Таким чином з Актом перевірки підприємства може ознайомитись будь-який громадянин України.
    Особливе обурення колективу ДП «ЛРЗ» Мотор» викликає цинізм, із яким представники ЗМІ «смакують» фразу сайту «Наші гроші» зі звинуваченням керівництва підприємства у зловживаннях «в розпал боїв на Донбасі».
    Шановні представники ЗМІ, просимо зауважити, що мова іде не просто про діюче підприємство - про одне з найкращих авіаремонтних підприємств Східної Європи, яким по праву пишається Україна.
    Просимо більш детально досліджувати інформацію, яку подають центральні ЗМІ про підприємства, які знаходяться на Волині. З розумінням ставимось до того, що людям, які поставили собі за мету дискредитувати кращі підприємства оборонної промисловості, однаково, як звати керівника підприємства. Дивує, чому регіональні ЗМІ Волині не зважають на те, що рік тому публікували на своїх сторінках, коли представляли у якості керівника ДП «ЛРЗ» Мотор» вірне ім’я діючого керівника підприємства - Володимира Ювеналійовича Маракуліна.
    Водночас зауважуємо, що одним із основних завдань керівництва ДП «ЛРЗ «Мотор» є надання послуг з капітального ремонту авіаційних двигунів типу до військових літаків СУ-17, Су-24, СУ-27 та Міг-29, яке неможливе без забезпечення імпортозаміщення в частині життєво необхідних комплектуючих та запасних частин для вказаних типів авіадвигунів.
    Також просимо звернути увагу на те, що сумлінні платники податків (а саме таким є наше підприємство) не повинні виконувати функції фіскальних органів в частині перевірки особливостей функціонування бухгалтерських підрозділів контрагентів. Про це зазначено в ухвалі ВАСУ від 6 вересня 2016р.
(справа №К/800/18344/16)
    Також інформуємо, що Підприємством сплачено податків та обов’язкових платежів до державного і місцевого бюджетів за 2015 рік – 152, 4 млн. грн. а за 11 місяців 2016 року вже сплачено 183,4 млн. грн.28.11.2016 Позапланова виїзна ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності підприємства за період з 01.01.2014 по 01.08.2016 року
   Державним фінансовим аудитором відділу контролю Управління західного офісу Держаудитслужби у Волинські області проведено позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» за період з 01.01.2014 по 01.08.2016 року в ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22016160000000043, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 05.02.2016 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України. Основним напрямком ревізії були питання документального підтвердження факту отримання ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» цінностей від ТзОВ «Фенікс-АБ», наявність відповідних паспортів, сертифікати якості на запчастини, своєчасність їх оприбуткування по обліках підприємства та стану розрахункової дисципліни між ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» та ТзОВ «Фенікс-АБ» за період з 01.01.2014 по 01.08.2016 року.
    За результатами проведеної ревізії лишків, нестач, порушень бухгалтерського та складського обліку не встановлено.23.11.2016 Керівництво “УКРОБОРОНПРОМУ” взяло участь у спільному засіданні комітетів Верховної Ради

    12 представників Держконцерну “Укроборонпром” взяли участь у спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони та Комітету Верховної Ради з протидії та запобіганню корупції, яке відбулось 23 листопада..
    Під час засідання, кожен депутат отримав чіткі та аргументовані відповіді щодо діяльності Концерну, фінансування, виконання Державного оборонного замовлення, порядку проведення аудиту та контролю якості озброєння.
    Окрім того, особливу увагу було приділено використанню ДК “Укроборонпромом” сучасних електронних торгівельних майданчиків. За 10 місяців 2016 року за допомогою таких систем, як Prozorro, було проведено понад 22 тисяч електронних тендерів. А з моменту використання торгівельних електронних майданчиків, що було започатковано ще у 2014 році, Концерн зекономив 712,75 мільйонів гривень.
    Слід зазначити, що для деяких народних обранців стало справжньою новиною, що “Укроборонпром” не є бюджетною установою, а навпаки, віддає майже 75% свого прибутку до Державного бюджету.
    “За 2 останні роки підприємства-учасники “Укроборонпрому” та сам Концерн сплатили понад 7 млрд грн. податків до бюджету”, – підкреслив Генеральний директор ДК “Укроборонпром”. Додавши, що Концерн не формує Державне оборонне замовлення, а є лише його сумлінним виконавцем.
    Важливо наголосити, що деякі народні обранці намагались перетворити спільне засідання двох комітетів та представників Держконцерну на майданчик для власного самопіару, зачитуючи надіслані за допомогою SMS питання та тези.
    Але після вирішення всіх спірних питань вдалось досягнути згоди щодо проведення перших кроків у реформуванні оборонного-комплексу України. Депутати підтвердили намір затвердити надані “Укроборонпромом” необхідні законодавчі зміни, які повинні зламати існуючу пострадянську систему у оборонній сфері. 34 законопроекти від “Укроборонпрому” дозволять значно підвищити ефективність підприємств, створити сучасні структури управління та інтегрувати міжнародні норми корпоратизації.
    Прийняття таких змін законодавства є однією з умов успішного реформування оборонно-промислового комплексу України, стратегію якого ДК “Укроборонпром” ініціював під час виставки “Зброя та Безпека”, яка пройшла у жовтні цього року у Києві.
    Нагадаємо, що “Укроборонпром” презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, комплексні дії захисту технологій і запуск платформи розвитку інновацій.
    Корпоратизація підприємств Концерну дозволить створити прозорі структури управління, Наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила, в тому числі, для міжнародних інвесторів .21.11.2016 Інформаційні атаки на “УКРОБОРОНПРОМ” є частиною гібрідної війни проти України
   Інформаційні атаки на “Укроборонпром” є частиною гібридної війни проти нашої країни. Про це заявила прес-служба Державного концерну.
   “Нині “Укронборонпром” розпочинає новий етап свого розвитку. За останні два з половиною роки наша команда зуміла реанімувати оборонну промисловість та забезпечити найнагальніші потреби армії. Але для того, щоб рухатися далі, щоб стати ще кращими, ми почали реалізацію стратегії розвитку, презентація якої відбулася у середині жовтня. Звісно, що вороги України не можуть мовчки спостерігати за цим процесом”, – відзначили у Концерні.
    На переконання “Укроборонпрому”, показовим є той факт, що активізація інформаційних провокацій відбулася разом із проплаченими мітингами у центрі столиці, що наводить на думку чіткої координації дій. “В ці дні ми випробовуємо ракетний комплекс, ми запускаємо інноваційну платформу, яка принесе сюди технології та інвестиції, ми розпочали підготовку до міжнародного аудиту. І кожен наш успішний крок супроводжується інформаційними “вкидами”, на які, на жаль, зрідка ведуться навіть деякі народні депутати”, – підсумували у Концерні.
    Нагадаємо, що “Укроборонпром” презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, захист технологій і запуск платформи розвитку інновацій.
    Корпоратизація підприємств Концерну дозволить створити прозорі структури управління, Наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила, в тому числі, для міжнародних інвесторів. У рамках стратегії “Укроборонпром” створить 5 кластерів, із можливістю залученням приватних компаній. А саме: авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, високоточне озброєння, РЛС та зв‘язку.
    Стратегія реформування також передбачає проведення прозорого аудиту, який дозволить інвесторам об‘єктивно оцінити можливості та перспективи співпраці із оборонно-промисловим комплексом України.Конкурс у сфері якості
   Завершився конкурс серед підприємств Державного концерну «Укроборонпром» на здобуття премії за досягнення у сфері якості у 2016 році. За результати конкурсу Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» визнано переможцем серед підприємств галузі авіабудування та авіаремонту.
   Директором підприємства прийнято рішення про матеріальне заохочення працівників, які внесли найбільший вклад у створення та успішне функціонування на підприємстві ефективної системи менеджменту якості.Аудит
   В період з 24 по 26 жовтня на ДП ЛРЗ «Мотор» працювала комісія Управління регулювання діяльності державної авіації Міністерства оборони України. Метою комісії було проведення аудиторської перевірки підприємства та підтвердження відповідності вимогам для здобуття Сертифікату постачальника послуг для МО України.
   Члени комісії працювали у визначених підрозділах підприємства. За результатами перевірки комісією складено звіт з висновком про відповідність підприємства встановленим вимогам.Засідання Ради кластеру «Мехатроніка»
   На запрошення керівництва Інноваційного регіонального аерокосмічного кластеру «Мехатроніка» делегація ДП ЛРЗ «Мотор» в складі радника директора П. О. Лєтнікова, головного технолога С. І. Свистюли та начальника юридичного відділу О. Ф. Магіри прийняла участь у засіданні Ради кластеру, яке відбулося 27 жовтня 2016 року на базі Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський агрегатний завод». З доповідями виступили Голова Ради кластеру – Голова правління ПАТ «ФЕД» В. В. Попов, Перший заступник голови Дніпропетровської обласної адміністрації О. М. Кужман, Голова Ради директорів ПАТ «ДАЗ» Є. В. Морозенко.
   Учасники кластеру ставлять перед собою завдання підвищення конкурентоздатності кожного з підприємств на базі більш ефективної взаємодії між підприємствами впродовж повного циклу створення продукту, інтеграція у світову еліту виробників авіаційної техніки, впровадження заходів з імпортозаміщення.
   Від імені ЛРЗ «Мотор» на засіданні виступив головний технолог підприємства С. І. Свистюла.Нарада представників підприємств та наукових установ
   Відповідно до Плану спільної діяльності ДП ЛРЗ «Мотор» та Державного науково-дослідного інституту авіації 27-28 жовтня 2016 року на нашому підприємстві відбулась робоча нарада представників підприємств та наукових установ - учасників розробки та впровадження заходів за програмою імпортозаміщення у відповідності до Спільних рішень, затверджених Міністерством оборони України. В нараді також прийняли участь представники Державного концерну «Укроборонпром», Управління регулювання діяльності державної авіації Міністерства оборони України, а також Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.
   З доповіддю виступив старший науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту авіації В. В. Самулєєв. Від імені ЛРЗ «Мотор» виступив ВО головного інженера підприємства заслужений працівник промисловості України Ю. В. Гусєв. Учасники наради ознайомились з виробничою базою підприємства, оглянули зразки авіаційної техніки, відібрані для запланованих досліджень можливості збільшення ресурсних показників, обговорили програми майбутніх досліджень. За результатами наради складено відповідний протокол.06.10.16 План надання послуг для МО України в 2016 році виконано
   Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» достроково завершило надання послуг для Міністерства оборони України, передбачених планом 2016 року. Вся авіаційна техніка відвантажена Замовнику.     
На главную   ГП "ЛРЗ "Мотор"©